Warunki Rezerwacji

1. Rezerwacje

Każda rezerwacja jest traktowana jako potwierdzona zamówienie. Jest rzeczą bardzo ważną żeby Państwo sprawdzili wszystkie możliwości, zasięgneli porady naszych konsultantów i podjęli ostateczna decyzje, zanim zdecydujecie się podpisać umowę zgłoszenie i przesłać wraz z należna zaliczką. Żeby dokonać porawnej rezerwacji potrzebe będą wszystkie Państwa dane: Nazwisko i imię, dokladny adres zamieszkania, e-mail oraz telefon kontaktowy.

Ze względu na to, że jesteśmy uzależnieni od kontaktu z amrmatorami jak również do sprawdzenia dostępności miejsc, dopiero po potwierdzeniu ich przez armatora, wasze zamówienie będzie natychmiast realizowane. 

Na tej podstawie otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji od nas tak szybko jak to będzie możliwe. W takim przypadku, prosimy o podpisanie umowy - zgłoszenia i odesłanie jej w ciągu 24 godzin od otrzymania. Umowa - zgłoszenie zostanie na pewno przyjęta do realizacji. 

2. Bezposredni kontakt

Internet jest najczęściej pierwszą formą kontaktu, ale nie zastąpi on rozmowy z naszymi konsultantami, specjalistami od rejsów. Przekazana przez nich pełna informacja umożliwi Państwu właściwy wybór. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej chwili ! 
 

Telefon: 
 
  22 402 67 64
 
E-mail:   infopl@allcruises24.com
Poniedziałek - Piątek   10.00 - 18.00
Sobota   10.00 - 13.00
Niedziela  3. Sposób zapłaty

Warunki płatności są zgodne warunkami uczestnictwa obowiązującymi w Andrea Irene Liebers Reisebüro.

4. Warunki uczestnictwa

Obowiązujące warunki uczestnictwa Andrea Irene Liebers Reisebüro znajdziecie Państwo na naszej internetowej stronie głownej. 

5. Ograniczona odpowiedzialność 

Biuro Podróży jest wyłącznie pośrednikiem/agentem pomiędzy klientem i armatorem. Odpowiedzialność z wykonanie usługi ponosi Armator od momentu wejścia na pokład do momentu zejścia ze statku. 

© CRUISEHOST Solutions V4.1214